
De kaartverkoop voor seizoen 2026-2027 start op zaterdag 23 mei. Om 10.00 uur openen de kassa’s in Theater Het Postkantoor. Vanaf 15.00 uur kun je ook kaarten bestellen via de website. Wil je met voorrang reserveren? Word dan Vriend van Het Postkantoor! Mail naar vrienden@hetpostkantoor.info voor meer informatie of om je direct aan te melden.
Met het programma Groeten uit Den Haag doen De Règâhs muzikaal de groeten aan hun fans in heel Nederland.
Met miljoenen downloads op Spotify en andere streamingsdiensten zijn De Règâhs allang geen lokale muziekgroep meer. Vanuit het hele land komen de mensen naar hun optredens. Talloze jongeren waaronder veel studenten bezoeken de voorstellingen. Zij vormen inmiddels verreweg de meerderheid van het publiek.
De combinatie van virtuoos gitaarspel, creatief taalgebruik en de alom geliefde Haagse humor vormen een onweerstaanbare mix. Het speelse gemak waarmee de uiterst complexe flamencomuziek en gipsy jazz worden neergezet, verraadt een grondige kennis en vaardigheid die menigeen versteld doet staan. Daarom is het theater bij uitstek de plek om De Règâhs te zien en te beluisteren.
Speciaal voor deze voorstelling is het nieuwe nummer Groeten uit Den Haag geschreven. Als ware het programma een ansichtkaart uit Den Haag!
De Règâhs zijn: Johan Frauenfelder (flamencogitaar, basgitaar, zang, muziek en teksten), Roy de Rijke (gipsy jazz gitaar, zang) en Ron van Holland (percussie en zang).
Ticketprijzen zijn inclusief pauzedrankje. Heeft de voorstelling geen pauze, dan staat het drankje na afloop voor je klaar. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.

