Victoria Koblenko en Zineb Fallouk – Golem (try-out)

De kaartverkoop begint op zaterdag 24 mei 2025. Om 10.00 uur start de voorverkoop aan de kassa van Theater Het Postkantoor. Om 15.00 uur start de online verkoop.

In een benauwd appartement in Kyiv balanceren Maria en Martha, de weduwe en de ex-vrouw van een gesneuvelde soldaat, op het dunne koord tussen werkelijkheid en waan.

In Golem worden we meegenomen in een scherpe, ontroerende en soms absurd geestige strijd tussen een weduwe en een ex-vrouw, die niets met elkaar gemeen lijken te hebben – behalve hun liefde voor dezelfde man. Terwijl Oekraïne kraakt onder de gevolgen van de oorlog, zoeken Maria en Martha houvast in elkaar, in herinneringen en in een bizarre poging om grip te krijgen op hun verlies.

Met zwarte humor, rauwe emotie en onverwachte tederheid vertelt Golem het verhaal van de stille slachtoffers van oorlog – de achterblijvers, de geliefden, de mensen over wie we nooit in de kranten lezen. Een aangrijpende, meeslepende voorstelling over liefde, verlies en de veerkracht van de menselijke geest.

Ticketprijzen zijn inclusief pauzedrankje. Heeft de voorstelling geen pauze, dan staat het drankje na afloop voor je klaar. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.

Normaal
Zaal
22,00
CJP
Zaal
20,50
Voorstelling informatie
  • Dagen
    Uren
    Minuten
    Seconden
  • Van
    11 oktober 2025 20:00
  • Tot
    11 oktober 2025 21:30
  • Status
    Aankomend
  • Genre