Selma Visscher – Ik kijk liever

De kaartverkoop begint op zaterdag 24 mei 2025. Om 10.00 uur start de voorverkoop aan de kassa van Theater Het Postkantoor. Om 15.00 uur start de online verkoop.

Een authentieke nieuwe stem in cabaretland, en vooral buitengewoon grappig: dat is Selma Visscher. Alledaagse observaties weet ze om te vormen tot scherpe, fijnzinnige humor. Aangevuld met een aantal hoogst originele, ietwat absurde liedjes. Muzikaal begeleid door haar broer Lars Visscher, een grote naam in de accordeon-scene. Ze werd lovend ontvangen door de pers. Geroemd om haar slimme grappen, en haar satijnen stem.

Haar weg naar het cabaretpodium is er een uit het boekje. Ze werd van de toneelschool gestuurd. En nog geen maand erna won ze, zonder verdere ervaring op het (cabaret)podium de juryprijs van het Groninger Studenten Cabaret Festival. De jaren erop stond ze in de finales van het Amsterdams Kleinkunst Festival en Cameretten. Nu staat ze met haar debuutvoorstelling in de theaters.

Ticketprijzen zijn inclusief pauzedrankje. Heeft de voorstelling geen pauze, dan staat het drankje na afloop voor je klaar. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.

Normaal
Zaal
19,50
CJP
Zaal
18,00
Voorstelling informatie
  • Dagen
    Uren
    Minuten
    Seconden
  • Van
    23 oktober 2025 20:00
  • Tot
    23 oktober 2025 21:30
  • Status
    Aankomend
  • Genre