Postkantoor Live – Menno Bruin & Eva Lena

Bij Postkantoor Live geniet je elke tweede zondag van de maand in ons sfeervolle theatercafé van talent uit De Streek. Van een singer-songwriter met eigen muziek tot een complete band die klassiekers in een nieuw jasje steekt: met Postkantoor Live beleef je altijd een bijzonder concert in een informele setting. 

Menno en Eva Lena vormen samen een muzikaal duo dat zich kenmerkt door hun warme samenzang en oprechte, ingetogen optredens. Menno begeleidt met zijn gitaarspel – soms subtiel en dromerig, soms ritmisch en krachtig – terwijl hij zelf ook vocaal bijdraagt met een heldere stem die mooi mengt met die van Eva Lena.

Eva Lena brengt met haar zang een bijzondere emotionele lading, soms breekbaar, soms krachtig en vol. Haar stem heeft iets puurs, iets dat raakt, zeker in samenspel met Menno’s begeleiding. Samen weten ze een sfeer neer te zetten die zowel intiem als meeslepend is, of ze nu eigen werk spelen of bekende nummers op een unieke manier interpreteren.

De toegang is gratis, reserveren is niet nodig.

Postkantoor Live wordt mede mogelijk gemaakt door Berlinda van Westen Makelaardij.

Normaal
Zaal
0,00
Voorstelling informatie
  • Dagen
    Uren
    Minuten
    Seconden
  • Van
    9 november 2025 15:00
  • Tot
    9 november 2025 17:00
  • Status
    Aankomend
  • Genre