Nhung Dam – Nhung geeft zich bloot

Dat Nhung Dam Nederlands is. Toeval. 
Dat ze graag hutspot eet. Toeval. 
Dat ze ‘kringverjaardagen’ houdt. Toeval. 
Dat ze lid is van de ANWB. Toeval. 
Het schip dat haar Vietnamese ouders van zee plukte was nou eenmaal een Nederlands schip…

Haar 3 miljoen voetstappen naar Sicilië werd bekroond met een ware sterrenregen. Nu is Nhung Dam terug met een nieuwe voorstelling. Nhung geeft zich bloot gaat over de cruciale kruispunten in ons leven. 

Verwacht een avond vol inspiratie, humor, herkenbaarheid. Levensplezier opgesloten in een goed verhaal. De energie van een punkband, gekoppeld aan Vietnamese opera. Nhung Dam is een meester in verhalen vertellen, ze weet werelden te scheppen, legt er een vergrootglas op, virtuoos, vol zelfspot en ontroering. Met een onvermoeibare blik kijkt Nhung naar deze wereld, waarbij ze ook zichzelf niet buiten schot laat. Sterker nog, het is tijd om zich helemaal bloot te geven.

Deze voorstelling maakt deel uit van de Serie Toneel:

1. Fred Delfgaauw – Broos (21 oktober)
2. Renée Coralie van Beek – Hosseini (11 november)
3. Theatergroep Aluin – Dit is van ons (7 maart)
4. Nhung Dam – Nhung geeft zich bloot (24 april)

De prijs voor deze serie is € 50,00 (in plaats van € 78,00). Om de serie te bestellen klikt u onderaan deze pagina op het nieuwsbericht “Series: vier topvoorstellingen voor een prikkie!”

Ticketprijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.

Normaal
Zaal
20,00
CJP
Zaal
18,50
Voorstelling informatie
  • Dagen
    Uren
    Minuten
    Seconden
  • Van
    24 april 2024 20:00
  • Tot
    24 april 2024 21:30
  • Status
    Aankomend
  • Genre