Edwin Winkels – Het Spanje van Edwin Winkels

De kaartverkoop begint op zaterdag 24 mei 2025. Om 10.00 uur start de voorverkoop aan de kassa van Theater Het Postkantoor. Om 15.00 uur start de online verkoop.

Spanje is een land waarin hypermoderne treinen met 300 kilometer per uur door een woestijn vliegen en stokoude boemeltjes een uur over 30 kilometer bergen en valleien doen. Een land waar de winkels tussen twee en vijf gesloten zijn omdat er gegeten en gerust moet worden en waar om acht uur ’s avonds iedereen op straat is. Een land waar populaire tv-programma’s drie uur duren en pas ver na middernacht eindigen, en dus de winkels de volgende ochtend pas om tien uur weer opengaan.

“Spain is different” was de succesvolle slogan waarmee het land ooit toeristen begon te lokken. Schrijver, journalist en correspondent Edwin Winkels woont en werkt er nu 35 jaar en is misschien wel dé Nederlander die het beste weet hóe anders Spanje is dan Nederland. Hoog tijd om zijn kennis, persoonlijke ervaringen, bijzondere ontmoetingen en vermakelijke anekdotes te delen tijdens een bijzondere theateravond. Een beetje op zijn Spaans: informeel en improviserend, alsof we aan de toog van een tapasbar een beetje staan te kletsen.

Mooie verhalen over beroemde inwoners, gekke gebeurtenissen, trieste en vrolijke ontmoetingen, overheerlijke gerechten, muziek uit alle regio’s. Over dictator Franco en Johan Cruijff, over Barcelona en La Mancha, over Paella als Menú del día, over Picasso en Iniesta (hoewel, over de laatste misschien beter van niet) en over spaghettiwesterns en eikeltjesham.

Edwin neemt het publiek anderhalf uur mee op een fascinerende reis door alle uithoeken van Spanje, soms met de vaart van een hogesnelheidstrein, dan weer met lome traagheid van een boemeltje.

Ticketprijzen zijn inclusief pauzedrankje. Heeft de voorstelling geen pauze, dan staat het drankje na afloop voor je klaar. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.

Normaal
Zaal
25,00
CJP
Zaal
23,50
Voorstelling informatie
  • Dagen
    Uren
    Minuten
    Seconden
  • Van
    18 oktober 2025 20:00
  • Tot
    18 oktober 2025 21:30
  • Status
    Aankomend