
De kaartverkoop begint op zaterdag 24 mei 2025. Om 10.00 uur start de voorverkoop aan de kassa van Theater Het Postkantoor. Om 15.00 uur start de online verkoop.
Musicalgroep DLZ uit Grootebroek bestaat uit jongeren tussen de 14 en 23. In de voorjaarsvakantie spelen zij maar liefst drie voorstellingen van hun eigen geschreven musical Belle en Het Beest in Het Postkantoor!
Belle woont in een dorpje aan de rand van een grootbos. Ze woont daar samen met haar moeder, die eeneigen groente- en fruitwinkeltje heeft. Belle bakt entekent heel graag, maar door de winkel heeft ze daarhelemaal geen tijd voor. Af en toe gaat ze naar het bosom rustig te tekenen. Sinds kort kent ze een nieuweplek: een schitterend kasteel met een waterval.Niemand komt ooit in dat kasteel. Zou er nog iemandwonen? Ja, dat is Prins Florian – een beest. Dehoofdlakeien organiseren een feest, omdat de prins nógéén week de tijd heeft om zijn ware liefde te vinden.Anders blijft hij voor altijd een beest. Overwint hetgevoel van ware liefde, of gaat het altijd alleen maar om de buitenkant?
Belle en Het Beest is de vijfde familievoorstelling die DLZ produceert. Elke donderdagavond repeteren zijin Jongerencentrum Inventas om uiteindelijk een komische, mooie, maar vooralsupertoffe kindermusical neer te zetten. Daarbij doen ze alles zelf: van decor tot grime, vanmuziek tot aan kostuums.
Ticketprijzen zijn inclusief limonade na afloop van de voorstelling. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.