Veldhuis en Kemper (try-out)


Deze voorstelling is uitverkocht. Wil je op de wachtlijst? Klik dan op de bestelknop hieronder. Wanneer er kaarten beschikbaar komen, nemen we contact met je op.

Namens Veldhuis & Kemper kondigen wij met veel enthousiasme try-outs aan voor hun gloednieuwe cabaretprogramma. Hun 12e (waaronder 2 liedjesprogramma’s). De première is in het najaar van seizoen 2027/2028, maar de laatste maanden van seizoen 2026/2027 gebruiken de mannen om te lezen, te testen, te schaven en te freewheelen in hun favoriete kleine zalen, waaronder Theater Het Postkantoor! Met gloednieuwe liedjes en natuurlijk met hun vaste regisseur Geert Lageveen.

Veldhuis & Kemper – Kunnen het niet laten toert op dit moment langs uitverkochte zalen en is met ruim 130.000 bezoekers misschien wel het meest succesvolle programma van het duo ooit. De Telegraaf schreef erover: “Moeiteloos voelen ze de tijdgeest aan en in een razendsnel tempo dendert het duo door: ze bekvechten over van alles en nog wat, van ouder worden tot relatieperikelen en van ‘woke shit’ tot confronterende mijmeringen. Hilarisch en herkenbaar.”

Ticketprijzen zijn inclusief pauzedrankje. Heeft de voorstelling geen pauze, dan staat het drankje na afloop voor je klaar. Prijzen zijn exclusief € 2,50 transactiekosten per bestelling.
 Foto: Stefan Schipper

Normaal
Zaal
25,00
CJP
Zaal
23,50
Voorstelling informatie